Welcome to NightLife forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в NightLife!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 11-то парче на Графа по MTV

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
NightLife
Аз командвам тук!
Аз командвам тук!
NightLife

Брой мнения : 97
Регистриран на : 20.02.2011
Репутация Репутация : 11
Събрани точки : 185
Години Години : 34

11-то парче на Графа по MTV Empty
ПисанеЗаглавие: 11-то парче на Графа по MTV   11-то парче на Графа по MTV EmptyВто Фев 22, 2011 7:53 pm

11-то парче на Графа по MTV Grafa_02


Новото CD на Графа - "Невидим", вече радва феновете. "Аз съм класик. Обичам да се правят албуми. Като видя готовия продукт направен - това е готино. Чувствам се различно" - казва Графа в музикалния филм, който bTV излъчи за него. "Албумът го записвах билзо година" - споделя той и кратко дефинира стила в новите си песни така: "Графа както си го знаят хората, това е някакъв ъпгрейт".

Песента "Невидим" е един от най-актуалните поп хитове в момента. Измислено е още през 2008-ма, но едва сега изпълнителят го записва. Парчето бързо набра популярност и трайно покори поп класациите у нас, дори се завъртя по MTV.

"Очаквах, че ще има успех, но точно това не сме предполагали - че ще разцепи по този начин. Много съм щастлив. В днешно време много трудно се прави поп хит. Много са проблемите. Може би, че самата ни държава не си подкрепя музиката. Например в една Румъния 80% от музиката, която звучи в ефира е румънска и това стимулира композитори, изпълнители да правят музика. Доколкото знам имат и закон за процентно разпределение и процентно пускане на музиката. Не само в Румъния, така е и във Франция, и в Канада и в много други държави. Нещо, което трябва да се случи и тук, защото има много качествени продукти, които не стигат до хората" - казва Графа в "Нека говорят... с Росен Петров".

За успеха на "Невидим" и извън пределите на България можем да сме категорични, защото парчето вече се нареди в чарта на MTV, където селекцията е доста прецизна.

"Това е 11-тата моя песен, която попада в класацията "World Chart Express" и не съм единствения, много други изпълнители има. Приятно е. Беше най-вълнуващо, когато за първи път излъчиха песнта "Игра на любов" с Мария Илиева" - припомня си Графа и подчертава: "Аз съм много щастлив и доволен от това, което правя и смея да твърдя, че мога да си изкарвам прехраната с музика и да живея нормално".

В предаването "Нека говорят... с Росен Петров" Графа потвърди слуховете, че отново ще става татко. Певецът вече има един син, който скоро ще стане на 2 години. "След 16 години си се представям как влизам в един бар с двамата си синове и си поръчвам уиски" - сподели певецът, въпреки че все още не е сигурен за пола на бебето.
Върнете се в началото Go down
 

11-то парче на Графа по MTV

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome to NightLife forum :: Българска музика :: БГ поп-
Идете на: