Welcome to NightLife forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в NightLife!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Биография

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
kiro
Потребител
Потребител
avatar

Брой мнения : 5
Регистриран на : 20.02.2011
Репутация Репутация : 0
Събрани точки : 7

Биография Empty
ПисанеЗаглавие: Биография   Биография EmptyВто Фев 22, 2011 1:36 am

Биография 2n8cz5x

Огнената стихия на попфолка. Певицата, която в своя артистичен път признава само една посока - нагоре. Мрази да бъде една от многото, поставя еталони в сценичното поведение на артист-изпълнителите от попфолка. Емблематична с танцувалните си умения и предизвикателствата, които постоянно поема. На националното турне "Планета Прима 2005" с екипа пътува и ягуар, част от шоуто на Малина. Тя наистина разбира от спектакъл.

Издадени албуми:
2001 - "Огнена звезда".
2003 - "Малина".
2003 - "Малина" - DVD.
2007 - "Best Video Selection 2" - DVD.

Награди:
2003 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Денс клип на 2002 г. - "Обичам лудо".
2004 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Денс клип на 2003 г. - "Леден свят".
2005 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Артистично присъствие във видеоклип - "Не знаеш".
2005 - Годишни награди на списание "Нов фолк" - Видеоклип на годината - "Не знаеш".
2007 - Годишни награди на списание "Нов фолк" - Оригинално сценично присъствие.

Мегаизяви:
Една от осемте прими в националните турнета "Планета Прима" 2004, 2005, 2006 и 2007 г.

Концерти зад граница:
Македония, Великобритания, Турция, Испания.

Хитове:
"Огнена звезда", "Само миг", "Леден свят", "Обичам лудо", "Кажи обичам те", "Само ме обичай", "Леден свят", "Какво направи с мен", "Нека да не знам", "Не знаеш" /дует с Азис/, "Искам, искам" /дует с Азис/, "Черните очи" /дует с Азис/, "Студ", "В тишината", "300 пъти", "Най-красивата" /дует с Азис/, "Има кой", "Много сладко" и "Мой" /дуети с Галена/.
Върнете се в началото Go down
 

Биография

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome to NightLife forum :: Българска музика :: Български изпълнители :: Малина-
Идете на: