Welcome to NightLife forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в NightLife!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преслава записа "Как ти стои" на английски език

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sisa
Потребител
Потребител
Sisa

Брой мнения : 7
Регистриран на : 22.02.2011
Репутация Репутация : 0
Събрани точки : 11
Години Години : 34

Преслава записа "Как ти стои" на английски език Empty
ПисанеЗаглавие: Преслава записа "Как ти стои" на английски език   Преслава записа "Как ти стои" на английски език EmptyПет Мар 04, 2011 12:17 am

В интервю за новия брой на списание "Нов фолк" Преслава разкрива новината, че е записала "Как ти стои" и на английски език. Текста на английската версия е също дело на текстописеца Росен Димитров. Певицата разказва, че в момента се опитва да се свърже с композитора - Кости Йонита, за да й прати песента, защото тя е записана, макар че е демо вариант. Изпълнитеката е решила да пусне сингъла, но за клип все още не е мислила. "Песента, която в демо ми прати Кости, звучеше много по-поп, на мен ми дойде идеята да я запиша и на английски. Различна е, даже по-скоро като R'n'B бих описала звученето й".

Преслава разказва и с какви чувства е останала след изминалите награди, кой я е накарал да излезе при Галена на сцената и да я подкрепи. Какви спънки са имали в Дубай при заснемането на "Хайде, откажи ме", каква е била историята с евентуалното й участие на конкурса за българска песен на "Евровизия" и още интересни неща може да прочетете в списанието тази седмица.


инфо: preslava-world.com
Върнете се в началото Go down
 

Преслава записа "Как ти стои" на английски език

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

-
» Участия на Преслава
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome to NightLife forum :: Българска музика :: Български изпълнители :: Преслава-
Идете на: